Team

 

Ellen van de Ven:  Algemeen  (info@heartmathbenelux.com of 043 36 55 626)

Marieke van Dongen: Office manager en financiële Administratie  (support@heartmathbenelux.com of 043 36 55 626)

Ewold de Maar: Coördinator Zilveren Kruis (ewold.de.maar@heartmathbenelux.com of 06 41 52 81 34)

Renzia de Koning: Bedrijfstrainingen (renzia.de.koning@heartmathbenelux.com of 06 51 92 04 64)

Irmi Klijntunte-de Maar: Medisch adviseur (irmi.klijntunte@heartmathbenelux.com of 06 46 13 39 42)

Yvette Visschers-Amkreutz: Coördinator Opleidingen (yvette.visschers@heartmathbenelux.com of 06 51 98 18 16)

Wim Gijzen: Coördinator Fysiotherapie opleidingen (wim.gijzen@heartmathbenelux.com of 06 20 69 23 47)

Daphne Wiersma: Coördinator HeartMath professionals (daphne.wiersma@heartmathbenelux.com of 06 28 62 01 26)

Bianca Vugts-de Groot: Coördinator Gehandicaptenzorg (bianca.vugts@heartmathbenelux.com of 0641047006)

Annemiek Grijpma, Coördinator Gehandicaptenzorg (annemiek.grijpma@heartmathbenelux.com of 0630728481

Frédéric Coppieters: Coördinator België (frederic.coppieters@heartmathbenelux.com of +32 486 801696)

Ingrid Frints: Communicatie (ifrints@cuci.nl) of 06 27 04 22 98)

Julien Brouns: IT support (itsupport@heartmathbenelux.com)

Robert Erdbrink: Directeur en oprichter (robert.erdbrink@heartmathbenelux.com of 06 53 68 58 90)

 

Wij werken nauw samen met:

Reiner Krutti: directeur HeartMath Deutschland (www.heartmathdeutschland.de)

Howard Martin, Deborah Rozman, Rollin McCraty en vele anderen van HeartMath USA (www.heartmath.com en www.heartmath.org)

Marij Schüsler: Soffos onderzoeksinstituut (www.soffos.eu)